Nowa generacja wag Withings!

W świetle coraz większego zainteresowania zdrowym stylem życia, firma Withings, znana z innowacyjnych rozwiązań z zakresu technologii „noszalnych” (wearables), właśnie wprowadziła trzy nowe inteligentne wagi do swojej kolekcji. Withings Body Scan, Withings Body Comp i Withings Body Smart to najnowsza generacja wag, które zastąpiły wcześniejsze modele. Wyposażone w zaawansowane funkcje i zintegrowane z aplikacją Withings+, te wagi są idealnym partnerem w drodze do zdrowia i kondycji.

Nowe wagi Withings Body Scan, Withings Body Comp i Withings Body Smart oferują zaawansowaną technologię i nowe funkcje, które przekraczają granice tradycyjnych wag łazienkowych. Oprócz standardowego pomiaru masy ciała, te nowe modele oferują precyzyjne pomiary masy tłuszczu trzewnego, BMR (podstawowej przemiany materii), zdrowia nerwów i układu sercowo-naczyniowego oraz tętna w pozycji stojącej.

Dzięki zastosowaniu zaawansowanych czujników i technologii pomiarowych, użytkownicy mogą teraz uzyskać bardziej szczegółowe informacje o swoim ciele i zdrowiu. Funkcja pomiaru masy tłuszczu trzewnego pozwala na monitorowanie zmian w składzie ciała w czasie, podczas gdy pomiary BMR pomagają zrozumieć, ile energii organizm zużywa w spoczynku. Dodatkowo, analiza zdrowia nerwów i układu sercowo-naczyniowego dostarcza istotnych informacji na temat ogólnego stanu zdrowia.
Nowe wagi Withings są również doskonale zintegrowane z aplikacją Withings+, która stanowi wszechstronne narzędzie do przechowywania, monitorowania i analizowania zebranych danych. Aplikacja oferuje spersonalizowane rekomendacje, zaawansowane wykresy i raporty, dzięki czemu użytkownicy mogą lepiej zrozumieć swoje postępy w drodze do osiągania celów zdrowotnych.

Celem nowych wag Withings jest przede wszystkim wspieranie użytkowników w ich staraniach o zdrowsze życie i lepszą kondycję. Dzięki precyzyjnym pomiarom i zaawansowanym funkcjom, użytkownicy mogą podejmować informowane decyzje dotyczące diety, aktywności fizycznej i ogólnego stanu zdrowia.

Nowe inteligentne wagi Withings Body Scan, Withings Body Comp i Withings Body Smart redefiniują pojęcie tradycyjnych wag łazienkowych. Ich zaawansowane funkcje, takie jak pomiary masy tłuszczu trzewnego, BMR, zdrowia nerwów i układu sercowo-naczyniowego czy tętna w pozycji stojącej, stanowią krok naprzód w samopomiarach zdrowotnych. W połączeniu z aplikacją Withings+, te wagi stają się kompleksowym narzędziem do monitorowania postępów i osiągania celów zdrowotnych. Teraz każdy może cieszyć się lepszym zrozumieniem swojego ciała i podejmować odpowiednie kroki w kierunku zdrowego stylu życia.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2023

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 536 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-05
Wszystko OK - miła obsługa - POLECAM
2024-05-20
Polecam
pixel