Darmowa dostawa od 50,00 zł

Ogrzewanie wodne

( ilość produktów: 22 )

Pracujące bezpośrednio pod podłogą ogrzewanie wodne, czyli tzw. podłogówka, to wydajny i zarazem oszczędny sposób na utrzymanie komfortu termicznego w pomieszczeniach. Aby jeszcze bardziej usprawnić jego obsługę, proponujemy przeznaczone do zarządzania nim wyposażenie. Zgromadzone w naszym asortymencie urządzenia pozwalają m.in. na zdalną obsługę instalacji, więc nawet jeśli znajdujesz się poza domem, możesz dowolnie ustawiać temperaturę i inne parametry jej pracy. W tym celu potrzebny Ci jedynie smartfon z odpowiednim oprogramowaniem do systemu smart home.

Wygoda i oszczędność użytkowania ogrzewania wodnego

Jedną z zalet osprzętu, który możesz u nas zamówić, jest możliwość pełnego zautomatyzowania ogrzewania wodnego. Konfigurując zamówione urządzenia zgodnie z indywidualnymi potrzebami, możesz zdefiniować jego działanie, tak aby samoistnie dostosowywało parametry pracy zgodnie z wprowadzonymi przez Ciebie wytycznymi. Oznacza to możliwość np. automatycznej zmiany temperatury w pomieszczeniach w zależności od pory dnia czy całkowitego wyłączania instalacji w określonych godzinach, np. od 8 do 16, gdy domownicy są w pracy czy szkole.

Ułatw sobie życie, a jednocześnie spraw, aby ogrzewanie wodne zapewniało efektywność działania na jak najwyższym poziomie przy minimalnym zużyciu energii. Zapomnij o ciągłym ustawianiu poziomu ciepła oraz innych parametrów instalacji i ciesz się jej komfortową i oszczędną pracą. To możliwe przy użyciu oferowanych w poniższej kategorii urządzeń – wybierz te, których potrzebujesz i zamów już teraz!

Zaufane Opinie IdoSell
4.97 / 5.00 381 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-05-29
Zakup odbył się szybko i sprawnie. Co warte odnotowania to na zakup dostałem z marszu rabat oraz drobny upominek co było bardzo miłe.
2023-05-04
Super kontakt z le Sklepem, z Panem Patrykiem. Szybka realizacja zamówienia. Pomoc na etapie posprzedażowym. Zakupiony sprzęt- klasa sama w sobie. Dziękuję. Wrócę
pixel