Centrale, bramki i łączność

( ilość produktów: 68 )

Wśród zgromadzonych poniżej produktów znajdziesz wszystkie potrzebne urządzenia i akcesoria pomocnicze, które umożliwią Ci stworzenie i obsługę inteligentnego systemu smart home. Oferujemy też wiele innych sprzętów ułatwiających niezawodną komunikację w ramach systemu. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem również dlatego, że gwarantujemy najwyższą jakość i atrakcyjne ceny.

W tej kategorii zaopatrzysz się w sprawdzone i innowacyjne centrale sterujące od najlepszych producentów, którzy cieszą się w branży dobrymi opiniami i dużą popularnością. Zajmujemy się dystrybucją innowacyjnych centrali takich marek jak Fibaro, Aeotec czy Nuki, które pozwalają na precyzyjne kontrolowanie połączonych z nią podzespołów, zarządzanie ich pracą i reagowanie w sytuacjach wymagających bezpośredniego działania ze strony użytkownika.

Szeroka oferta urządzeń do komunikacji

Nasza oferta obejmuje również innowacyjne centrale Fibaro wyposażone w najnowsze technologie służące do zarządzania inteligentnymi systemami i sterowania wdrożonymi rozwiązaniami różnego typu, co stanowi o ich uniwersalności. Centrala Fibaro umożliwia monitowanie pracy alarmów, monitoringu, oświetlenia, ogrzewania i wielu innych mechanizmów stanowiących o bezpieczeństwie budynku.

Asortyment uzupełniają też bramki komunikacyjne, czyli narzędzia do sterowania poszczególnymi układami, zapewniające połączenie systemów z programem do sterowania nawet w razie braku zasięgu. Ponadto zajmujemy się sprzedażą wysokojakościowych wzmacniaczy sygnału poprawiających jego jakość w przypadku ograniczonego zasięgu sieci.

Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 522 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-12
Wszystko OK - super obsługa - POLECAM
2024-04-04
Wszystko OK. Szybka wysyłka i bez żadnych problemów. Serdecznie pozdrawiam.
pixel