Domofony, dzwonki i wideodomofony

( ilość produktów: 55 )

Zgromadzone w tej kategorii interkomy pozwalają na sterowanie inteligentnymi technologiami zarządzania budynkiem. Poniżej można znaleźć najnowocześniejsze dzwonki i domofony, które znacząco zwiększają bezpieczeństwo nieruchomości i podnoszą komfort obsługi systemu. W ofercie dostępne są produkty łączące w sobie funkcję dzwonka wraz z mechanizmami odgrywającymi rolę sygnałów alarmowych – dźwiękowych lub świetlnych.

Domofony video Warszawa

Te inteligentne akcesoria zapewnią Twojej własności należytą ochronę i dadzą szansę na monitorowanie bieżącej sytuacji niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz, co przekłada się na maksymalne poczucie bezpieczeństwa. Dzięki proponowanym urządzeniom błyskawicznie dowiesz się, co dzieje się przed furtką czy drzwiami, a nawet zyskasz możliwość bezpośredniego kontaktu z przybyłymi osobami oraz weryfikacji niespodziewanych gości.

Innowacyjne dzwonki i domofony dostępne są w sprzedaży także w formie urządzeń zapewniających możliwość kontroli wizualnej. Wideodomofon gwarantuje wygodę zarządzania bezpieczeństwem i daje szansę na kompleksową kontrolę domowych zabezpieczeń.

Dostępne w naszym asortymencie domofony video wyróżniają się:

  • wysoką jakością wykonania,

  • świetnymi parametrami technicznymi,

  • kompatybilnością z różnymi systemami,

  • komunikacja wideo w wysokiej rozdzielczości,

  • optymalnym kątem rejestrowania obrazu.

Inteligentny wideodomofon to także niezliczona ilość dodatkowych opcji, czujników, alarmów i praktycznych funkcji, z których możesz korzystać, zamawiając produkty oferowane w tej kategorii

Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 531 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-12
OK
2024-05-31
Super
pixel