Zamki i akcesoria - inteligentne zamki elektryczne do drzwi

( ilość produktów: 87 )

Dostępne w naszym sklepie inteligentne zamki elektryczne ułatwią Ci życie i zwiększą bezpieczeństwo Twoje, Twojego mienia i bliskich. W jaki sposób? M.in. poprzez umożliwienie otwierania drzwi w sposób zdalny i automatyczny, bez potrzeby stosowania fizycznych narzędzi, np. za pośrednictwem sygnału czy przy użyciu aplikacji w smartfonie. Zapomnij o poszukiwaniu i ciągłym pamiętaniu o zabraniu ze sobą klucza, który możesz zresztą łatwo zgubić!

Bezpieczeństwo i komfort z inteligentnym zamkiem elektrycznym do drzwi

Zgromadzone w naszym asortymencie produkty pozwalają również na inteligentne zaprogramowanie działania elektrycznego zamka do drzwi. W zależności od potrzeb możesz ustalić, że w określonych godzinach będzie on otwarty dla wszystkich, tylko dla wskazanych osób czy całkowicie zamknięty. Jeżeli dodatkowo zastosujesz urządzenia służące do identyfikacji osób stojących przed Twoim budynkiem, pojawi się możliwość wpuszczania ich do środka, nawet gdy nikogo nie ma środku, a Ty znajdujesz się w zupełnie innym miejscu.

Zamówisz u nas zarówno bardzo zaawansowany technologicznie i dysponujący bogatymi możliwościami inteligentny zamek elektryczny do drzwi w czterocyfrowej cenie, jak i znacznie prostsze oraz tańsze w zakupie modele. Sprzedajemy także wszystkie elementy potrzebne do prawidłowego działania tego urządzenia i umożliwiające sprawną komunikację pomiędzy tworzącymi je elementami, jak akumulatory, mostki czy wkładki. Wybierz produkt, którego poszukujesz i kup u nas w dobrej cenie!

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 531 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-12
OK
2024-05-20
Polecam
pixel