Obsługa urządzeń Arylic za pomocą Fibaro przez Arylic Play.

Jesteś posiadaczem centrali Fibaro? Chciałbyś zainwestować w multiroom ale nie masz pomysłu w jaki sposób zintegrować go ze swoimi rozwiązaniami smart home? Odpowiedź jest prostsza niż mogło się zdawać. To wszystko możliwe jest dzięki wzmacniaczom i streamerom Arylic, oraz aplikacji Arylic Play.

Arylic Play jest aplikacją dostępną w ofercie Fibaro Marketplace, w ramach której możemy przenieść kontrolę naszych urządzeń Arylic na centralę Fibaro. Kompatybilne z tą aplikacją urządzenia to: Fibaro HC3, HC3-Lite i Yubii Home, oraz wszystkie aktualne urządzenia z oferty Arylic (od wersji v4.6.xxxx wzwyż). Otwiera to przed nami szeroką paletę możliwości. Możemy dzięki temu np. sterować odtwarzaniem, sprawdzać status odtwarzania, wprowadzać niestandardowe strumienie URL, łączyć ze sobą wiele urządzeń Aryli przy użyciu przycisku Multiroom i wiele, wiele innych.

Obsługa urządzeń Arylic za pomocą Fibaro przez Arylic Play.

Arylic Play udostępnia nam również takie funkcjonalności jak: specjalne presety, możliwość ustawiania okładek dla albumów, prosta konfiguracja multiroomów za pośrednictwem zdefiniowanych przez użytkownika scen czy kontrola wejść i wyjść przez aplikacje. Obsługa domowego audio jeszcze nigdy nie była tak szybka i wygodna.

Dodatkowym plusem łączenia urządzeń Arylic z centralą Fibaro jest pełna automatyzacja ich działania. Jeśli dysponujemy rozwiązaniem multiroom możemy zsynchronizować urządzenia Arylic z czujnikami ruchu Fibaro i odtwarzać dźwięk tylko w pomieszczeniach, w których obecnie ktoś się znajduje. Dostosowanie konkretnych utworów do nastrojowego światła? A może marzy nam się, aby zaraz po budziku uruchamiała się nasza ulubiona stacja radiowa? Tryb drzemki, który automatycznie wyłączy odtwarzanie muzyki po upływie określonego przez użytkownika czasu? To wszystko możliwe jest dzięki komunikacji z Fibaro.

Instalacja nie jest skomplikowana. Dokładana instrukcja krok po kroku, wraz z aplikacją do pobrania, znajdują się na stronie Fibaro Marketplace, pod tym linkiem.
Arylic Play stanowi idealne rozwiązanie dla użytkowników ceniących sobie relaks płynący z odtwarzania swojej ulubionej muzyki wraz z wygodą i automatyzacją oferowaną przez rozwiązania smart home z rodziny Fibaro.

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2022

Polecane

FIBARO Home Center 3 HC3 - centrala

FIBARO Home Center 3 HC3 - centrala

3 837,60 zł2 494,40 zł
Arylic A30+

Arylic A30+

599,00 zł
Arylic A50+

Arylic A50+

899,00 zł
Arylic S10

Arylic S10

329,00 zł
Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 531 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-10
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Polecam.
2024-05-20
Polecam
pixel