Withings

Withings

( ilość produktów: 25 )Withings - rewolucyjne technologie w trosce o Twoje zdrowie!

Niezmiennie, od lat, jednym z najpopularniejszych osobistych postanowień jest poprawa stylu życia, a co za tym idzie, również zmiana diety i utrata wagi. Oczywiście, to, co jesz, wpływa na Twoją wagę. Ale to nie wszystko. W rzeczywistości, stan Twojego zdrowia zależy od złożonego równania, w którym waga, aktywność, sen, odżywianie i ciśnienie krwi nieustannie wchodzą w interakcje. Withings stworzył rozbudowany ekosystem, umożliwiający bieżące monitorowanie wszystkich parametrów mających wpływ na Twoje zdrowie.

Withings opracowała kompletny ekosystem nagradzanych urządzeń w ciągu dziesięciu lat doświadczenia w branży połączonej opieki zdrowotnej.

Ta zróżnicowana gama urządzeń umożliwia pracownikom służby zdrowia śledzenie największej liczby punktów danych, takich jak waga, tętno, odczyty EKG, ciśnienie krwi, odczyty temperatury ciała i inne. Withings przestrzega zasad i przepisów HIPAA, dzięki czemu ich produkty i usługi mogą być skuteczniej wykorzystywane przez podmioty objęte regulacją HIPAA. Zachowanie najwyższych zasad prywatności już w fazie projektowania zapewnia również bezpieczne gromadzenie danych użytkowników.

Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 512 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-04
Wszystko OK. Szybka wysyłka i bez żadnych problemów. Serdecznie pozdrawiam.
2024-03-21
Świetna obsługa, wsparcie techniczne, produkty rewelacyjne… polecam z-home!
pixel